درباره ما

شرکت صنایع کیسه سپنتا فعالیت خود را از سال 1398 به منظور تولید انواع کیسه های تخصصی و متنوع با توجه به ویژگی ها و نیازهای صنایع مصرف کننده و مرتبط آغاز نمود و با تکیه بر تلاش و تخصص مدیران و کارکنان خود علاوه بر کسب موفقیت در بازارهای داخلی با استقبال مصرف کنندگان خارجی نیز رو به رو گشت .

شرکت صنایع کیسه سپنتا هم اکنون با تولید انواع کیسه در خدمت صنایع و تولید کنندگان محترم داخلی می باشد.این شرکت با قیمت مناسب و کیفیت بالای محصول توانسته است انتخابی مطمئن برای مشتریان محترم خود باشد.

همچنین تولید با کیفیت و کمیت بالا جزء شاخص های اساسی این شرکت می باشد. شرکت صنایع کیسه سپنتا اطمینان دارد با پشتیبانی مشتریان و همت مدیران و پرسنل خود، به رشد و توسعه پایدار و فرصت خدمتگزاری به اقتصاد کشورمان ایران دست یابد.

چشم انداز شرکت

شرکت صنایع کیسه سپنتا در فرآیند تولید محصولات خود دارای دو مزیت نسبی می باشد. اول اینکه با بهره‌گیری از تکنولوژی روز قادر به کوتاه نمودن پروسه تولید خود گردیده و بدین شکل با افزایش بهره وری هزینه های مازاد تولید را به حداقل تقلیل داده است و دوم آنکه با تفکیک تخصصی محصولات تولیدی هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت توانسته است انتخابی مطمئن جهت مشتریان محترم خود باشد.

این شرکت با تلاش پرسنل و مدیریت تخصصی خود به موفقیت خود در خدمت به بازار داخلی رسیده و مورد توجه مصرف کنندگان خارجی قرار گرفته است.

مشتریان ما

آهک صنعتی
شکفته ساوه
شرکت اکواستار ایرانیان
سیمان و آهک همدان
گندم کوب تهران
پترو فیلدار الوند
شرکت ملی سرب و روی
آلیاژسازان آداک
پتروشیمی شیراز
پتروشیمی شوشتر